در چین؛

تولید پهپاد جان سخت که در برف و بوران هم قابل استفاده می باشد

تولید پهپاد جان سخت که در برف و بوران هم قابل استفاده می باشد

شرکت چینی دی جی آی از تولید پهپادی جان سخت به نام ماتریس ۳۰ اطلاع داده که در بدترین شرایط آب و هوایی و حتی در صورت وزش باند تند و برف بدون مشکل پرواز می کند.به گزارش آزینیک به نقل از نیواطلس، کنترل این پهپاد حتی در شرایطی که دید کافی وجود ندارد و در تاریکی امکان دارد و برای حرکت خودکار و مسیریابی در شرایط جوی نامساعد امکاناتی به آن افزوده شده است.
پهپاد مورد اشاره دارای اجزایی است که به سادگی و به سرعت مونتاژ و سپس جدا می شوند و ابعاد آن ۳۶۵ در ۲۱۵ در ۱۹۵ میلیمتر است. وزن این پهپاد ۳.۷۷ کیلوگرم بوده و مجهز به دو باتری ۵۸۸۰ میلی آمپری است.
حداکثر سرعت این پهپاد در آسمان به ۲۳ متر در ثانیه می رسد و می تواند تا ارتفاع ۷۰۰۰ متری اوج بگیرد. حداکثر شارژ باتری این پهپاد ۴۱ دقیقه است. پهپاد مورد اشاره می تواند حداقل دمای منفی ۲۰ درجه سانتیگراد تا حداکثر دمای مثبت ۵۰ درجه سانتیگراد را تحمل کند.
پشتیبانی از فناوری های بی سیم ال تی ای و وای فای ۶ برای تداوم ارتباط با اپراتور، فناوری نشست اضطراری خودکار و سنسورهای پیشگیری از برخورد با مانع که شناسایی موانع با فاصله حداکثر ۳۸ متری را از بالا و حداکثر ۳۳ متری را از چپ و راست ممکن می کند همچون دیگر مزایای این پهپاد است.
یک دوربین ۴۸ مگاپیکسلی با زوم اپتیک ۱۶ ایکس و زوم دیجیتال ۲۰۰ ایکس، یک دوربین ۱۲ مگاپیکسلی برای تهیه تصاویر ۸K و ویدیوهای ۴K و یک دوربین فیلم برداری فوق دقیق با سرعت ۳۰ فریم در ثانیه و دید میدانی ۱۶۱ درجه برای این پهپاد ۱۴ هزار دلاری در نظر گرفته شده است.


منبع:

1401/01/07
12:37:13
0.0 / 5
550
این مطلب آزینیک را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط آزینیک
نظرات خوانندگان آزینیک در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
آزینیک