مدیرعامل شركت ملی پست:

فعالیت دفاتر و واحدهای کشیک پست در تعطیلات نوروزی تعطیل نیست

فعالیت دفاتر و واحدهای کشیک پست در تعطیلات نوروزی تعطیل نیست

آزینیک: مدیرعامل شرکت ملی پست از فعالیت دفاتر و واحدهای کشیک نوروزی در ایام تعطیل به استثنای اول فروردین آگاهی داد.


به گزارش گروه علم و آموزش ایرنا از شرکت ملی پست، محمود لیائی بامداد امروز (چهارشنبه) به همراه حمیدرضا امینی راد معاون برنامه ریزی راهبردی و توسعه فناوری اطلاعات و مهدی مقصودی مدیرکل مرکز تجزیه و مبادلات از بخش های اجرائی اداره پست های خارجه بازدید و با کارکنان دیدار و گفت و گو کرد.
مدیرعامل شرکت ملی پست در این بازدید روند پردازش و سیر مرسولات خارجه شامل کنترل و ارزیابی گمرکی، هماهنگی های خطوط هوایی، پایانه هوشمند فرودگاهی، بارگیری و ارسال پست به خارج از کشور را از نزدیک مورد بررسی و ارزیابی قرار داد.
لیائی در حاشیه این بازدید در سخنانی به شیوع ویروس کرونا و خدمت رسانی شبانه روزی همکاران شبکه پستی در کل کشور بدون تعطیلی اشاره نمود و اضافه کرد: در تمامی روزهای نوروز ۱۴۰۱ به استثنای اول فروردین ماه، دفاتر و واحدهای کشیک نوروزی دایر و پروسه قبول و توزیع مرسولات پستی انجام می شود.
مدیرعامل شرکت ملی پست ضمن بررسی کامل امکانات و تجهیزات موجود، خواهان نیازسنجی مناسب در امتداد ارتقای کیفیت خدمات و بهبود پروسه آماده سازی و رهسپاری مرسولات پستی خارجه شد.
لیائی اظهار داشت: شرکت ملی پست در روزهایی کرونائی فعالیت خودرا در بحث پست بین الملل متوقف نکرد و با رعایت تمام پروتکلهای بهداشتی و ضدعفونی کردن مرسولات، دریافت و ارسال مرسولات به داخل و خارج از کشور را بدون وقفه انجام داده است.
وی به بازدید صورت گرفته از این مرکز اشاره نمود و گفت: زمان سیر مرسولات تا تحویل به مشتریان از دغدغه های مهم مسئولان بوده و این شبکه در امتداد توسعه همکاری ها با بخش خصوصی و اپراتورهای پستی، آماده اشتراک گذاری و در اختیار گذاشتن فضای عملیاتی فیزیکی و استفاده از ظرفیت های این مرکز است.


منبع:

1400/12/27
12:10:43
0.0 / 5
526
این مطلب آزینیک را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط آزینیک
نظرات خوانندگان آزینیک در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
آزینیک