مدیركل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان تهران:

تعطیلی دفاتر پیشخوان بدون کسب اجازه تخلف است

تعطیلی دفاتر پیشخوان بدون کسب اجازه تخلف است

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان تهران اظهار داشت: دفاتر پیشخوان دولت به سبب افزایش بی رویه هزینه اجاره بدون اطلاع کارگروه دفاتر پیشخوان مبادرت به تعطیلی می کنند که این اقدام بدون اطلاع و کسب اجازه ممنوعست و بعنوان تخلف مورد رسیدگی قرار می گیرد.


به گزارش گروه علم و آموزش ایرنا از وزارت ارتباطات، «مرتضی رضایی» در جلسه رسیدگی به تخلف برخی از دفاتر متخلف، رعایت دستورالعمل ها و تکریم ارباب رجوع را یک الزام برای دفاتر پیشخوان دانست و اضافه کرد: دفاتر پیشخوان بطور منظم در سطح استان مورد بازدید و رصد قرار می گیرند و گزارش تخلفات آنها به کمیته ارجاع و مورد رسیدگی قرار می گیرد.
رییس کمیته رسیدگی به تخلفات دفاتر پیشخوان بخش عمده موارد رسیدگی شده در کمیته را مربوط به فعالیت نداشتن دفاتر عنوان نمود و اضافه کرد: به سبب افزایش بی رویه هزینه اجاره، بیشتر دفاتر بدون اطلاع کارگروه دفاتر پیشخوان مبادرت به تعطیلی دفتر می کنند که این اقدام بدون اطلاع و کسب اجازه ممنوعست و بعنوان تخلف مورد رسیدگی قرار می گیرد.
رضایی اشاره کرد: دفاتری که بهر دلیلی برای مدت کوتاهی امکان ادامه فعالیت ندارند حتما باید بصورت مکتوب به کارگروه دفاتر پیشخوان اطلاع دهند و مجوز لازم را دریافت نمایند.

1400/12/26
17:00:12
0.0 / 5
543
تگهای خبر: آموزش , ارتباطات , فناوری
این مطلب آزینیک را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط آزینیک
نظرات خوانندگان آزینیک در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
آزینیک