کرونا مشارکت در نمایشگاه الکترونیک مصرفی ۲۰۲۲ را ۷۰ درصد کم کرد

کرونا مشارکت در نمایشگاه الکترونیک مصرفی ۲۰۲۲ را ۷۰ درصد کم کرد

به گزارش آزینیک برگزارکننده نمایشگاه لوازم الکترونیکی مصرفی ۲۰۲۲، اعلام نمود که تعداد شرکت کنندگان در این نمایشگاه که در لاس وگاس برگزار شد، نسبت به رویداد حضوری قبلی آن در دو سال گذشته، ۷۰ درصد کاهش داشته است.


به گزارش گروه علم و آموزش ایرنا از خبرگزاری آسوشیتدپرس، «انجمن فناوری های مصرفی» اعلام نمود که بیشتر از ۴۵ هزار نفر در این رویداد چند روزه در لاس وگاس استریپ که روز جمعه آخر یافت، شرکت داشتند.
این در حالی است که در کنوانسیون ۲۰۲۰، بیشتر از ۱۷۰ هزار نفر حضور داشتند. بر مبنای آخرین ارقام به روز شده انجمن فناوری های مصرفی که روز جمعه انتشار یافت، تعداد شرکت کننگان در کنوانسیون ۲۰۲۲، بیشتر از ۴۰ هزار نفر بود.
همه گیری کووید-۱۹ سبب شد که انجمن فناوری های مصرفی، کنفرانس ۲۰۲۱ را به صورت آنلاین برگزار کند، اما این گروه تجاری هشت ماه پیش تصمیم گرفت که نمایشگاه لوازم الکترونیکی مصرفی ( CES ۲۰۲۲) را به صورت حضوری در لاس وگاس برگزار کند.
این کار در بحبوحه افزایش عفونت های سویه اومیکرون کرونا در جهان که اواخر سال میلادی گذشته ظهور کرد، چالش برانگیز بود. شرکت کنندگان در این کنفرانس ملزم بودند که در طبقات این نمایشگاه که روز چهارشنبه افتتاح شد، ماسک بپوشند و کارت واکسیناسیون خویش را پیش از ورود به این نمایشگاه نشان دهند. اما افزایش موارد مبتلا شدن به کووید-۱۹ سبب شد که برخی از شرکتهای بزرگ فناوری چند هفته پیش از برگزاری این نمایشگاه از این کنفرانس بیرون بروند.

1400/10/20
12:58:49
0.0 / 5
626
این مطلب آزینیک را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط آزینیک
نظرات خوانندگان آزینیک در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
آزینیک