فعالیت کارگزاران برون مرزی نانو در 8 کشور جهان

فعالیت کارگزاران برون مرزی نانو در 8 کشور جهان

آزینیک: قسمتی از صادرات محصولات نانوی ایران ساخت، توسط کارگزاران برون مرزی انجام می شود. این کارگزاران هم اکنون در هشت کشور ایتالیا، انگلیس، ترکیه، مالزی، اسپانیا، تایلند، فیلیپین و کنیا فعالیت می نمایند و بازار بین المللی محصولات ایران ساخت نانو را توسعه می دهند.


به گزارش گروه علم و آموزش ایرنا، کارگزاران برون مرزی در کشورهای مختلف به بازاریابی و شبکه سازی فروش محصولات مشغول هستند.
در این بین ستاد توسعه فناوری نانو معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در تلاش است بصورت مستمر به تعداد این کارگزاران بیفزاید. کارگزاران صادراتی بعنوان همکاران این ستاد، در دیگر کشورها مشغول فعالیت هستند.
طبق اعلام معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، با همکاری این کارگزاران و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، بازار محصولات نانوفناوری مانند دستگاه الکتروریسی صنعتی در ایتالیا، خدمات کارگزاری و برندینگ خارجی در انگلیس، خدمات کارگزاری و بازاریابی محصولات نانو در ترکیه، محصولات پلیمری در مالزی، همکاری برای برگزاری نشست مشترک در اسپانیا، محصولات بهداشتی نانو در تایلند، تجهیزات تشخیص کرونا در فیلیپین و محصولات پلیمری و بهداشتی در کنیا توسعه یافته است.
صادرات محصولات با کیفیت ایرانی یکی از اهدافی است که معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با همکاری کارگزاران صادراتی دنبال می کند. این اتفاق به شرکت های دانش بنیان کمک کرده است تا برای محصولات و خدمات خود، مشتریانی در دیگر کشورها بیابند.


منبع:

1400/10/19
20:22:06
0.0 / 5
506
این مطلب آزینیک را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط آزینیک
نظرات خوانندگان آزینیک در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
آزینیک