ساخت دستگاه تصفیه هوا از قطعات بازیافتی خودرو

ساخت دستگاه تصفیه هوا از قطعات بازیافتی خودرو

به گزارش آزینیک مهندسان شرکت هیوندای از بخش هایی از قطعات بازیافتی خودروی برقی یونیک ۵ برای تولید دستگاه تصفیه هوا استفاده کردند.


دریافت 15 MB
به گزارش آزینیک به نقل از انگجت، برای تولید این دستگاه تصفیه هوا از چراغ های ال ای دی عقب، برخی اجزای سیستم اطلاع رسانی و سرگرمی این خودرو و آلیاژهای به کارگرفته شده در بخش چرخ خودرو استفاده شد.
تولید هر خودرو نتیجه یک فرایند توسعه و ساخت طولانی است که طی آن خودروسازان خودرو های زیادی را پیش تولید می کنند که بعضی از آنها هیچگاه روانه بازار نمی شوند.
هیوندای به جای حذف کامل یکی از خودرو های آزمایشی برقی خود معروف به یونیک ۵، قطعات خودرو را تغییر داد تا یک دستگاه تصفیه هوا بسازد.
طبق ویدئویی که در این حوزه انتشار یافته، برای اطمینان از ایمنی خودروی مذکور آزمایش های گوناگونی انجام شده است. در ویدئو خاطرنشان شده که در طول یک سال، سیستم هایی مانند سیستم اخطار صوتی خودرو، صدای عبور و مرور و صدای خودروی مذکور در تونل باد مورد آزمایش قرار گرفته است.
در این ویدئو مهندسان هیوندای قطعات مختلف خودروی یونیک ۵ را جدا کرده و سپس محصولی کاملاً متفاوت را با استفاده از قطعات مورد اشاره طراحی می کنند. این نشان داده است راه های پایدار دیگری برای تغییر کاربری خودرو ها وجود دارد. گفته می شود هیوندای به دنبال تولید انبوه خودروی یونیک ۵ از ماه جاری در ایالات متحده است.


منبع:

1400/10/13
23:10:59
0.0 / 5
535
تگهای خبر: كاربر
این مطلب آزینیک را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط آزینیک
نظرات خوانندگان آزینیک در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
آزینیک