مدیرعامل شركت متروی تهران مطرح كرد؛

نقش اساسی و تأثیرگذار جهاددانشگاهی در پروژه قطار ملی

نقش اساسی و تأثیرگذار جهاددانشگاهی در پروژه قطار ملی

آزینیک: مدیرعامل شرکت متروی تهران بر نقش اساسی و تاثیرگذاری جهاددانشگاهی در پروژه قطار ملی تاکید کرد.به گزارش آزینیک به نقل از جهاددانشگاهی، علی امام در بازدید از نمایشگاه توانمندی ها و دستاوردهای جهاددانشگاهی ۱۴۰۰، اظهار نمود: متروی تهران سال ها است که با جهاددانشگاهی در زمینه های مختلفی همچون گیت های ورودی مترو و... همکاری می کند.
وی اضافه کرد: بتازگی در پروژه قطار ملی نیز نقش جهاددانشگاهی طراحی و ساخت سیستم رانش قطار ملی مترو بود که از نظر بحث های فناوری در رده بالا و پیچیده ای قرار دارد.
امام بیان کرد: خوشحال هستیم که با پروژه قطار ملی که با کارفرمایی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری درحال پیگیری و اجرا است، ظرفیت های مجموعه هایی مانند جهاددانشگاهی نیز به کار گرفته می شود.
مدیرعامل شرکت متروی تهران با اشاره به اینکه قطار ملی در مرحله آزمایشی و دریافت مجوز قرار دارد، اشاره کرد: فعالیت بسیار بهادار ای از طرف جهاددانشگاه دانشگاه علم و صنعت دراین زمینه انجام شده است. همچنین، امروز در بازدید از این نمایشگاه جهات دیگری از توانمندی های جهاددانشگاهی در زمینه های دیگر همچون مترو و حوزه های اجتماعی مشخص شد.
امام اظهار نمود: در حیطه بهره برداری مترو روزانه با بیش از یک میلیون نفر شهروند مواجه هستیم که در سطوح مختلف اجتماعی قرار دارند. جهاددانشگاهی توانسته است با کارهای مختلف خود در زمینه اجتماعی نیز طرح های بسیار درخشانی از خود به یادگار گذارد.


منبع:

1400/10/08
12:45:47
0.0 / 5
694
این مطلب آزینیک را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط آزینیک
نظرات خوانندگان آزینیک در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
آزینیک