هوشمندسازی سازمان ها وکسب وکارها با ۴ نرم افزار بومی

هوشمندسازی سازمان ها وکسب وکارها با ۴ نرم افزار بومی

سازمان ها و کسب وکارها در کشور با چهار نرم افزار بومی قابل نصب روی گوشیهای همراه، به سمت هوشمند شدن و استفاده از تکنولوژی های جدید حرکت کردند.


به گزارش گروه علم وآموزش ایرنا از معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری، «اپلیکیشن خدمات تبلیغات کلیکی آرتار»، «اپلیکیشن کنتل»، «نرم افزار ساختار سازمانی CCA» و «سامانه وب و اندروید نظارت بر پروژه های اجرائی آب و فاضلاب»، چهار اپلیکیشن طراحی شده برای گوشیهای همراه توسط شرکت های دانش بنیان هستند که مورد استفاده و بهره برداری قرار گرفتند.
ایجاد مزیت رقابتی در نوآوری محصول، افزایش رضایت مشتری و رهبری بازار، بهبود وضعیت مالی و ایجاد شبکه ارزش، مدیریت داده ها و افزایش اثربخشی سازمان از مزایای این نرم افزارها است.
نرم افزار خدمات تبلیغات کلیکی آرتار با انجام کارهای تبلیغاتی، توانست برای اقشار مختلف بوسیله فضای مجازی اشتغال زایی کند.
نرم افزار کنتل اولین شبکه سرمایه گردانی ارتباطی در ایران است که در آن ۴۸ طرح درآمدزا وجود دارد و به کاربران کمک می نماید راه های افزایش درآمد خودرا تضمین کنند.
نرم افزار ساختار سازمانی CCA به سازمان ها بمنظور تصمیم گیری سریع تر، بهبود راندمان، عملکرد بیشتر کارکنان، حذف کارهای تکراری، ارتباطات بهتر کمک می نماید.
سامانه وب و اندروید نظارت بر پروژه های اجرائی آب و فاضلاب، یک نرم افزار تلفن هم راه است که برای کاربران سازمانی و در رابطه با این حوزه شرایطی فراهم نموده است تا بتوانند بر پروژه ها و برنامه های اجرائی در زمینه آب و فاضلاب نظارت دقیق، مستمر و با داده های درست اطلاعاتی داشته باشند.
این محصولات تولید شده با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به بازار عرضه شدند و مورد استفاده کاربران قرار گرفته اند.

1400/10/05
21:30:28
0.0 / 5
682
این مطلب آزینیک را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط آزینیک
نظرات خوانندگان آزینیک در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
آزینیک