ارائه دستاوردها و توانمندی های جهادی ۴۴ ساله کشور در روزهای دهه فجر

ارائه دستاوردها و توانمندی های جهادی ۴۴ ساله کشور در روزهای دهه فجر

آزینیک: دستاوردها و توانمندی های جهادی 44 ساله کشور با حضور دستگاهها و نهادهای دولتی، خصوصی، دانش بنیان و صنایع خلاق در روزهای دهه فجر امسال در نمایشگاهی در مصلی تهران معرفی می شود.


به گزارش خبرنگار علم و آموزش ایرنا، نخستین نمایشگاه دستاوردها و توانمندی های جهادی کشور همزمان با طلیعه چهل و چهارمین بهار انقلاب از ۱۸ تا ۲۱ بهمن ماه به همت انجمن مدیریت جهادی کشور در مصلی تهران برگزار می گردد.
محمدحسین سپهر رئیس هیات مدیره انجمن مدیریت جهادی روز چهارشنبه در نشست خبری درباره هدف از برگزاری این نمایشگاه گفت: باتوجه به شعار امسال یعنی تولید پشتیبانی ها و مانع زدایی ها این نمایشگاه با هدف پشتیبانی از تولیدکنندگان داخلی و بخش خصوصی و نیز ایجاد ارتباط این بخش ها با حاکمیت برنامه ریزی شده است.
وی افزود: در حقیقت نمایشگاه فرصتی است تا علاوه بر آشنایی بخش های مختلف دولت و صنعت با یکدیگر آحاد جامعه نیز در جریان آخرین دستاوردها و پیشرفت های ۴۴ ساله انقلاب اسلامی قرار گیرند.
سپهر اضافه کرد: در نخستین نمایشگاه دستاوردها و توانمندی های جهادی کشور سازمان های دولتی و نهادهای انقلابی، وزارت خانه ها، فعالان اقتصادی، نیروهای مسلح، سازمان های غیردولتی، شرکت های بخش خصوصی شرکت خواهند داشت. تا حالا ۴۳ سازمان و نهاد دولتی شامل قوای سه گانه، وزارتخانه ها، معاونت علی رئیس جمهوری و نیروهای مسلح از برگزاری نمایشگاه حمایت کرده اند.وی اظهار داشت: بیش از ۴۱ گروه کالایی و خدماتی دربخش های مختلف شامل مخابرات، ارتباطات و فناوری اطلاعات، صنایع غذایی، نوشیدنی، کشاورزی، دام و طیور، شیلات، صنایع نساجی، چرم و پوشاک، صنایع و تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی، معدن و صنایع معدنی، صنایع آب و برق و فاضلاب، صنعت نفت و زیرمجموعه آن، انواع حمل و نقل، گمرک، بانک، بیمه، بورس، نظامی و دفاعی، صنایع خودروسازی، قطعات خودرو، صنایع خلاق، شرکت های دانش بنیان و کارآفرینان، نوآوری و ابتکارات، امداد و نجات، صنعت ساختمان دستاوردها و توانمندی های جهادی خودرا ارائه خواهند کرد.
رییس هیات مدیره انجمن مدیریت جهادی با اعلان اینکه در نمایشگاه پنج بخش دیده شده، تصریح کرد: بخش فعالان، بخش تولید شامل کارخانجات بزرگ دولتی و خصوصی، پاویون وزارتخانه ها و سازمان های دولتی، پاویون استانها شامل استانداری، فرمانداری وبخشداری، پاویون استارتاپی، هاب رسانه محلی برای رونمایی از محصولات و خدمات و بخش کارگاه و نشست های تخصصی-جلسات B۲B -B۲C دیده شده است.
وی تصریح کرد: شرکتها و نهادهای مشتاق حضور در این نمایشگاه می توانند تا ۱۸ دی ماه امسال ثبت نام کنند.
سپهر درباره تشکیل این انجمن گفت: انجمن از سال ۹۵ با هدف به کارگیری مدیریت جهادی در تمام امور مدیریت کشور که از اوامر رهبر معظم انقلاب است، بعنوان تشکل ملی با رویکرد کمک به پیاده سازی منویات رهبری در فاکتورهای مدیریت جهادی، تربیت و آموزش مدیران کشور، توسعه فرهنگ جهادی در میان مدیران و همگرایی و هم افزایی نهادها و سازمان های خصوصی و دولتی شکل گرفت.
وی بیان کرد: مدیریت جهادی از یک سو با علم و دانش روز بشری سر و کار دارد و از طرف دیگر با مفهوم جهاد و بار معنایی انقلابی و ارزشی آن ارتباط تنگاتنگ دارد.
سپهر افزود: با این تعریف نمایشگاه دستاوردهای مدیریت جهادی با هدف معرفی و ترویج فرهنگ مقاومت با نگاهی به گذشته و امید به آینده روشن بعنوان یکی از ضرورت های انقلاب اسلامی برگزار می گردد تا در مقابل اشکال دیگر مدیریت، نمایانگر سطوح نقصها عملکردی مختلفی باشد و امکانی برای عبرت پذیری مدیران غیر جهادی و فرصتی برای نمایش اقتدار نظام در عبور از سد مشکلات گذشته و پیشرو در زمینه ها و عرصه های مختلف با اتکا به مدیریت جهادی در خلال تمام این سال ها فراهم سازد.
وی اظهار داشت: این نمایشگاه می تواند توان ایستادگی جوانان این سرزمین را در مقابل هجمه معارضان با تزریق روح امید در کالبد جامعه و کمک به حفظ آرمان های متعالی انقلاب اسلامی پیش روی بازدید کنندگان قرار دهد.
سپهر اضافه کرد: معرفی ظرفیت های بالقوه و بالفعل در حوزه مدیریت جهادی کشور، ایجاد زمینه های مناسب بمنظور تشویق افراد یا واحدهای سرمایه گذار برای سرمایه گذاری و بهره گیری مناسب از ظرفیت های موجود و ایجاد زمینه های اشتغال زایی و کارآفرینی در زمینه موضوع نمایشگاه، ایجاد فضای رقابتی سالم میان تولیدکنندگان داخلی در جهت ارتباط کیفیت تولید، آشنایی دست اندرکاران با محصولات، نوآوری ها و ظرفیت های موجود و کوشش برای رسیدن به استانداردهای جهانی، ایجاد ارتباط مستقیم میان تولیدکنندگان و مصرف کنندگان بمنظور آشنایی بهتر با نیازهای بازار مصرف و شناسایی واحدهای برتر در حوزه مدیریت جهانی در رابطه با موضوع نمایشگاه از اهداف این رویداد است.


1400/09/12
11:34:12
0.0 / 5
620
این مطلب آزینیک را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط آزینیک
نظرات خوانندگان آزینیک در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
آزینیک