ستاد اجرائی فرمان امام (ره) به زوار اربعین خدمات ارائه می کند

ستاد اجرائی فرمان امام (ره) به زوار اربعین خدمات ارائه می کند

ستاد اجرائی فرمان امام (ره) امسال خدمات مختلفی ازجمله بهداشتی و درمانی، اسکان و توزیع غذای گرم به زوار اربعین ارائه می کند.


مدیرعامل بنیاد احسان روز یکشنبه اظهار داشت: ستاد اجرائی فرمان امام(ره) همانطور که در سالهای قبل در خدمت زائران بوده، امسال هم باتوجه به شیوع ویروس کرونا خدمات ویژه ای به زائران محترم ارائه می دهد که همچون آن اختصاص ۲۰ میلیاردریال بودجه برای تامین دارو می باشد.
به گزارش بنیاد برکت ستاد اجرائی فرمان امام(ره)، سعید سلیمانی درباب دیگر خدمات بنیاد احسان در اربعین حسینی اظهار داشت: پنج موکب خدمات بهداشتی و درمانی در شهرهای نجف، کربلا و در میان مسیر نجف به کربلا برگزار شده اند که بصورت شبانه روزی در حال خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی هستند.
وی اضافه کرد: در امتداد پشتیبانی از مواکب اربعینی نیز ۲۵ موکب مستقر در عراق شناسایی و با اعتباری بیش از ۱۰ میلیاردریال از آنها حمایت شده است.
مدیر عامل بنیاد احسان درباب اقدامات صورت گرفته در داخل مرزهای ایران نیز اظهار داشت: اکنون در فرودگاه امام خمینی موکب خدمت رسانی ستاد اجرائی درحال ارائه خدمات می باشد و همین طور در راه بازگشت زوار نیز موکب هایی برای اسکان و پذیرائی از زائران در مرز مهران برگزار شده و آماده خدمت رسانی هستند.

1400/07/07
11:15:46
0.0 / 5
563
تگهای خبر: خدمات
این مطلب آزینیک را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط آزینیک
نظرات خوانندگان آزینیک در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
آزینیک