دهمین مسابقه ملی فناوری نانو در ۲۱ حوزه امتحانی

دهمین مسابقه ملی فناوری نانو در ۲۱ حوزه امتحانی

آزینیک: مرحله دوم دهمین مسابقه ملی فناوری نانو با رقابت ۳۰۸ نفر از دانشجویان و فارغ التحصیلان مقاطع و رشته های تحصیلی مختلف روز جمعه ۱۲ شهریور ماه ۱۴۰۰، به صورت حضوری در ۲۱ حوزه امتحانی در سرتاسر کشور برگزار می گردد.


به گزارش ستاد ویژه توسعه فناوری نانو، مسابقه ملی فناوری نانو بعنوان بزرگ ترین رویداد دانشگاهی در زمینه فناوری نانو، هر ساله توسط بنیاد آموزش فناوری نانو، بعنوان متولی ترویج فناوری نانو در بخش دانشگاهی ستاد ویژه توسعه فناوری نانو، برگزار می گردد و دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی در رشته ها و مقاطع تحصیلی مختلف در این مسابقه به رقابت می پردازند.
این مسابقه به صورت آزمون چهار گزینه ای در پنج سرفصل مفاهیم پایه و نانوساختارها، سنتز و روش های ساخت، روش ها و تجهیزات شناسایی و آنالیز، کاربردهای فناوری نانو، و تجاری سازی و محصولات نانو ساخت ایران، طراحی شده است.
به برترین های مسابقه ملی فناوری نانو جوایز مختلفی نظیر امتیاز بنیاد ملی نخبگان، جوایز نقدی، و اعتبار شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی اختصاص خواهد یافت و همینطور این افراد، شرایط ورود به برنامه نانواستارت آپ و شبکه مدرسان نانو را پیدا خواهند کرد.
با توجه به شیوع کرونا، دهمین مسابقه ملی فناوری نانو به صورت دو مرحله ای برنامه ریزی شد. مرحله اول به صورت آزمون آنلاین روزهای ۹، ۱۰ و ۱۱ مرداد ماه برگزار شد و از بین ۴۶۵۶ ثبت نامی آزمون، ۳۰۸ نفر به مرحله دوم راه پیدا کردند.
برای حفظ سلامتی شرکت کنندگان در شرایط موجود کشور و بر مبنای محل استقرار داوطلبان، ۲۱ حوزه امتحانی در سرتاسر کشور برای برگزاری آزمون مرحله دوم به صورت حضوری انتخاب گردید. تهران، مشهد، اصفهان، شیراز و تبریز بیشترین تعداد شرکت کننده را در میان حوزه های امتحانی دارند.
مرحله دوم دهمین مسابقه ملی فناوری نانو، جمعه ۱۲ شهریور ماه ۱۴۰۰ از ساعت ۱۰: ۳۰ تا ۱۲، به صورت حضوری و با رعایت تمام پروتکلهای بهداشتی در حوزه های امتحانی مشخص شده برگزار می شود.

1400/06/13
22:03:33
0.0 / 5
637
این مطلب آزینیک را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط آزینیک
نظرات خوانندگان آزینیک در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
آزینیک