فراخوان عضویت در پارک فناوری پردیس منتشر گردید

فراخوان عضویت در پارک فناوری پردیس منتشر گردید

به گزارش آزینیک پارک فناوری پردیس فراخوانی در جهت ایجاد فرصتی جدید برای فرهیختگان، نوآوران و نخبگان حوزه استارت آپی کشور و عضویت در این پارک منتشر نمود.به گزارش آزینیک به نقل از پارک فناوری پردیس، پانزدهمین دوره فراخوان پذیرش عضویت در مرکز رشد پارک فناوری پردیس شروع شد و تا ۱۶ شهریورماه جاری ادامه خواهد داشت.
تیم ها و شرکتهای نوپای فعال در حوزه های برق و تجهیزات الکترونیکی، نانو تکنولوژی و مواد پیشرفته، فناوری های دیجیتال و IT، سلامت و تجهیزات پزشکی، عمران و معماری، هوش مصنوعی و علوم کامپیوتر، اینترنت اشیا و مکانیک پیشرفته و مکاترونیک، می توانند طرح های دارای خصوصیت های شاخص از حیث تیم کاری، فناوری و نوآوری، ساختار و مدل کسب و کار خویش را به پارک فناوری پردیس ارسال نمایند.
پس از طی مراحل اولیه بررسی و پذیرش طرح ها، تیم ها در فضای کار اشتراکی (کوآپ) مستقر می شوند و در خلال دوره آماده سازی که شامل برنامه ها و آموزش های متنوع و فشرده جهت فراگیری مهارت های اساسی استارت اپ ها و راه اندازی کسب و کار، عملیاتی کردن آنها، خویش را مهیای پذیرش نهایی مرکز رشد خواهند کرد.
مراحل پذیرش متقاضیان با تکمیل و ارسال فرم عضویت توسط صاحبان طرح شروع می شود و فرایند عضویت با عرضه اطلاعاتی در مورد تیم کاری و طرح مورد نظر ادامه می یابد. در صورت تایید اولیه طرح، جلسه معارفه به صورت عمومی و جلسه مصاحبه به صورت اختصاصی برگزار می شود تا طرح ها از جنبه های بازار و فنی مورد بررسی قرار گیرند.
در گام بعدی با تایید کارشناسان مربوطه، تیم ها بعد از پذیرش اولیه، به صورت فشرده برخی مهارت های مهم و اصلی راه اندازی و مدیریت کسب و کارهای نوآورانه را فرامی گیرند و در طول دوره به صورت مستمر مورد ارزیابی می شوند و در صورت رسیدن به پایان دوره، در جلسه ای از کسب و کار خود دفاع خواهند کرد.
تیم ها درصورت تایید، حائز شرایط عضویت در مرکز رشد می شوند.

1400/06/08
10:25:22
0.0 / 5
695
این مطلب آزینیک را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط آزینیک
نظرات خوانندگان آزینیک در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
آزینیک