تولید یک محصول کاربردی در صنعت نفت و گاز

تولید یک محصول کاربردی در صنعت نفت و گاز

آزینیک: پژوهشگران در یک شرکت دانش بنیان موفق به تولید دیسک های محافظ انفجاری یا راپچردیسک کاربردی در صنایع نفت، گاز  و پتروشیمی شدند.به گزارش آزینیک به نقل از معاونت علمی و فناوری، مهدی شفیعی مدیرعامل شرکت دانش بنیان دیسک های محافظ انفجاری یا راپچردیسک اظهار داشت: راپچردیسک ها در صنایع گوناگونی که هرکدام برای کشور اهمیت راهبردی دارند مورد استفاده قرار می گیرد. صنایع نفت، گاز و پتروشیمی جزو مهم ترین استفاده کنندگان این محصول دانش بنیان هستند.
وی با اشاره به اینکه ایران با تولید این محصول در شمار ۱۰کشور دارای توانایی تولید راپچر دیسک یا دیسک های فداشونده قرار گرفته است، افزود: علاوه بر راپچر دیسک ها، ساخت محصولات و تجهیزات ایمنی و آزمایشگاهی پیشرفته مطابق با استانداردهای داخلی و بین المللی را انجام می دهیم.
این فعال فناور، از تولید تجهیزات ایمنی با کیفیتی هم پای نمونه های وارداتی و قیمت تمام شده پایین تر گفت و بیان کرد: این محصولات در صورتیکه با قیمتی حدود یک سوم نمونه های وارداتی به فروش می رسد مطابق با استانداردهای جهانی است و ما برای تضمین کیفیت این محصول، به آزمایش های داخلی مستمر بسنده نکردیم و این محصولات را در معرض آزمایش برای کسب استانداردهای روز صنعت در ابعاد جهانی قرار دادیم.


منبع:

1400/05/11
22:17:58
0.0 / 5
595
این مطلب آزینیک را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط آزینیک
نظرات خوانندگان آزینیک در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
آزینیک