فناوری روسیه برای انتقال ثروت دیجیتالی به وراث

فناوری روسیه برای انتقال ثروت دیجیتالی به وراث

به گزارش آزینیک بخش مطبوعاتی برنامه فناوری ملی روسیه اعلام نمود که که متخصصان روسی سرویسی را برای انتقال اطلاعات مالی دیجیتالی در دست تهیه دارند که شهروندان می توانند ثروت خویش را به صورت دیجیتالی برای وراث ذخیره نمایند.


به گزارش روز سه شنبه ایرنا، سازمان فناوری ملی روسیه اعلام نمود: «این مرکز با استفاده از فناوری بلاکچین یک سرویس کپسول زمان بوجود می آورد. این سرویس به شما امکان می دهد تا داده ها و دارایی های دیجیتالی را به صورت ایمن ذخیره کنید.

دیمیتری ایزوکوف مدیر این پروژه در گفت و گو با ریانووستی خاطرنشان کرد: افراد می توانند تمام رمزهای عبور برای شبکه های اجتماعی گرفته تا کلیدهای کیف پول بیتکوین را بعد از سال ها به وراث خود منتقل کنند.»
وی با اشاره به اینکه هم اکنون وبسایت پروژه درحال توسعه است، تصریح کرد در آنجا کاربران می توانند تمام اطلاعات لازم را به صورت رمزگذاری شده با شرط انتقال آنها به افراد خاص بعد از مدت زمان مشخص ذخیره کنند. حداقل دوره ذخیره اطلاعات شش ماه است.

پیش تر هم اعلام گردید که دانشمندان سلول حافظه جدیدی طراحی نموده اند که می تواند حجم بالایی از اطلاعات دیجیتال را با مصرف میزان کمی از انرژی در خود ذخیره کند.
دانشمندان بتازگی یک نمونه عملی از نوع جدیدی از سلول حافظه الکترونیکی که به حافظه جهانی (universal memory) مشهور است، طراحی نموده اند.
این سلول حافظه با یک رویکرد مکانیک کوانتومی طراحی شده که می تواند همزمان با گردش الکترون ها، بازده انرژی سیستم را بهسازی کند.منبع:

1400/05/09
21:21:10
0.0 / 5
767
این مطلب آزینیک را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط آزینیک
نظرات خوانندگان آزینیک در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
آزینیک