با حضور معاون رییس جمهوی:

راه اندازی مرکز نوآوری صنعتی شماره ۲پارک علم وفناوری چهارمحال و بختیاری

راه اندازی مرکز نوآوری صنعتی شماره ۲پارک علم وفناوری چهارمحال و بختیاری

آزینیک: ایرنا- مرکز نوآوری صنعتی شماره 2پارک علم وفناوری چهارمحال و بختیاری روز سه شنبه با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری راه اندازی شد.


رییس پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: جهت راه اندازی مرکز نوآوری صنعتی شماره ۲ این پارک ۱۳۰ میلیاردریال اعتبار ملی و استانی هزینه شد.
اسماعیل پیرعلی روز سه شنبه در آیین افتتاح این مرکز که با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری از مرکز نوآوری صنعتی شماره ۲ پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری در محل شهرک صنعتی شهرکرد برگزار شد، اشاره کرد: از این مبلغ ۱۰ میلیاردریال از محل اعتبارات معاونت علمی و فناوری رئیس جمهوری و ۳۰ میلیاردریال از محل اعتبارات این پارک اختصاص یافت.
وی ادامه داد: با راه اندازی مرکز نوآوری صنعتی شماره ۲ پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری هشت شرکت بصورت ثابت و ۲ شرکت بطور متغیر در این محل استقرار یافتند و فعالیت خودرا شروع کردند.
پیرعلی اشاره کرد: عملیات اجرائی بازسازی مرکز نوآوری صنعتی شماره ۲ پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری در محل شهرک صنعتی شهرکرد از سال قبل شروع شد و ابتدای سال جاری به انتها رسید.
به گزارش آزینیک به نقل از ایرنا، معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری به مدت یک روز در چهارمحال و بختیاری حضور دارد.منبع:

1400/05/08
23:46:53
0.0 / 5
626
تگهای خبر: صنعت , فناوری
این مطلب آزینیک را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط آزینیک
نظرات خوانندگان آزینیک در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
آزینیک