دبیر كارگره صندوق های پژوهش و فناوری:

دوره ریاست وزیر علوم در كارگروه صندوق های پژوهش و فناوری طلایی بود

دوره ریاست وزیر علوم در كارگروه صندوق های پژوهش و فناوری طلایی بود

به گزارش آزینیک دبیر کارگروه صندوق های پژوهش و فناوری با اشاره به اینکه گزارش اثربخشی فعالیتهای این کارگروه درحال تدوین است، اظهار داشت: با حضور فعال و حمایت دکتر غلامی، وزیر علوم در جلسات کارگروه، هیچ مشکل حل نشدنی نداشتیم.


به گزارش روز سه شنبه ایرنا از صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری، علی وحدت در پنجاه و هفتمین جلسه کارگروه صندوق های پژوهش و فناوری با بیان این مطلب خطاب به وزیر علوم، تحقیقات و فناوری اظهار نمود: اگر شما در جلسات کارگروه حضور نمی یافتید بطور قطع اتفاقات خوب نمی افتاد.
وی اضافه کرد: بارها شما در صحن دولت، با اقتدار از کارگروه دفاع کردید و حتی در جایی که قرار بود اساسنامه تیپ صندوق های پژوهش و فناوری مصوب نشود، با حمایت شما این امر محقق نشد.
وحدت در ادامه اظهارکرد: هم اکنون رجوع ای که شرکتهای فناور به صندوق ها می کنند قابل مقایسه با گذشته نیست چون که این صندوق ها جرات فعالیت در اکوسیستم را پیدا کرده اند.
رییس صندوق نوآوری و شکوفایی با تکیه بر لزوم تدوین گزارش اثربخشی فعالیتهای صندوق های پژوهش و فناوری اظهار داشت: گزارش اثربخشی فعالیتهای کارگروه در بخش مستندسازی درحال تدوین است و گزارش دقیقی در اینباره عرضه خواهیم کرد.
وی افزود: کما این که ما همین گزارش را در بخش فعالیتهای صندوق نوآوری و شکوفایی آماده کرده ایم که قابل عرضه است.منبع:

1400/05/02
23:18:23
0.0 / 5
529
تگهای خبر: فناوری
این مطلب آزینیک را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط آزینیک
نظرات خوانندگان آزینیک در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
آزینیک