خبری خوش برای كارجویان و كارفرمایان؛

پلت فرم نوین و هوشمند استخدام در بازار كار رونمایی می شود

پلت فرم نوین و هوشمند استخدام در بازار كار رونمایی می شود

دبیر علمی رویداد راهکارهای مدیریت منابع انسانی پارک علم و فناوری پردیس اظهار داشت: پلت فرم نوین و هوشمند استخدام در بازار کار روز 21 تیر ماه رونمایی می شود.به گزارش عصر چهارشنبه ایرنا از دبیرخانه راهکارهای مدیریت منابع انسانی از پارک علم و فناوری پردیس، یاسر نثاری در این زمینه اضافه کرد: رویداد راهکارهای منابع انسانی Humanagement با هدف کمک به سازمانها در زمینه استعدادیابی و معرفی راهکارهای جذب و استخدام برگزار می گردد.

وی با اشاره به این نکته که دانشگاه ها، استارتاپ ها، سازمان های بزرگ، شرکت های دانش بنیان هر کدام نیازهای استخدامی متفاوتی دارند، گفت: هم اکنون یکی از راهکارهای تامین منابع انسانی برمبنای خود اظهاری کاری کارجو صورت می گیرد و ارزیابی رزومه کاری فرد صورت نمی گیرد که این مساله زمان و هزینه زیادی را برای کارفرما به همراه دارد و سبب می شود که فرد کارجو هم موقعیت شغلی مناسبی را پیدا نکند.

وی با اشاره به لزوم استفاده از پلت فرم های جدید برای تامین منابع انسانی اظهار داشت: روش های کاریابی فعلی دارای نقصها زیادی است و باید بتوانیم از راهکارهای مناسب و فناوری نوین برای کمک به کارجو و کارفرما استفاده نمود.
نثاری با اشاره به این که افرادی که در سازمان ها و بخش های مختلف به کار گرفته می شوند لازم است که فاکتورهای مهارتی سخت افزاری و نرم افزاری آنها مورد احراز صلاحیت قرار گیرد، اظهار داشت: هم اکنون پلتفرمی با بهره گیری از تکنولوژی و تکنولوژیهای جدید تهیه شده که در رویداد راهکارهای مدیریت منابع انسانی در ۲۱ تیر ماه سال جاری از آن رونمایی خواهد شد.
وی اشاره کرد: این پلت فرم جدید در کمک به افراد کارجو و کارفرما بسیار حائز اهمیت می باشد و در پیش گیری از اتلاف وقت، انرژی و هزینه ها بسیار موثر واقع خواهد شد.
نثاری اظهار داشت: افراد کارجو می توانند بوسیله پلت فرم ایران اچ آر رزومه خودرا بسازند و در پلت فرم قرار دهند همین طور افراد کارفرما نیز می تواند رزومه آنها را بوسیله این پلت فرم بررسی و مورد ارزیابی قرار دهند و بعد از احراز صلاحیت افراد کارجو آنها را بکارگیری کنند.
وی اشاره کرد: هم اکنون بیش از ۴۵۰ هزار کارجو از بنیاد ملی نخبگان و مجموعه مسابقات فناور در این پلت فرم عضو هستند که همه کارجویان بصورت آزاد هم می توانند بعداز رونمایی از امکانات این پلت فرم در ۲۱ تیر ماه، بهره مند شوند، همین طور امکان استفاده سازمان ها و وزارتخانه ها، بخش دولتی و خصوصی جهت شناسایی نیروی انسانی مناسب از این پلت فرم وجود دارد.
دبیر علمی رویداد راهکارهای مدیریت منابع انسانی با اشاره به حضور و سخنرانی اساتید مدیریت دانشگاه تهران، پنلیست ها و شرکت کنندگان معتبر در این رویداد، خاطرنشان کرد؛ موضوعات و پنل هایی همچون جذب و استخدام در شرکتها و صنایع بزرگ - جذب و استخدام در استارت آپ ها و شرکت های دانش محور - آموزش در منابع انسانی و نقش و تاثیر آن - شنوایی سازمانی - برند کارفرمایی و موارد و موضوعات جذاب روز در زمینه منابع انسانی در این رویداد به آنها پرداخته خواهد شد.
لازم به ذکر است این رویداد در روز ۲۱ تیر و بصورت آنلاین برای علاقمندان نمایش داده می شود و در صورت تمایل به کسب اطلاع بیشتر و ثبت نام می توانید به آدرس humanagement.ir مراجعه کنید


1400/04/18
22:36:22
0.0 / 5
715
این مطلب آزینیک را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط آزینیک
نظرات خوانندگان آزینیک در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
آزینیک