در دانشگاه اهل بیت(ع)؛

اولین مركز بین المللی نوآوری راه اندازی می شود

اولین مركز بین المللی نوآوری راه اندازی می شود

آزینیک: یک مرکز نوآوری بعنوان اولین مرکز نوآوری بین المللی کشور در دانشگاه اهل بیت(ع) راه اندازی می شود.به گزارش آزینیک به نقل از دانشگاه دوده (ع)، مرکز نوآوری بین المللی یاس توسط دانشگاه بین المللی دوده (ع) و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، ۲۰ تیر ماه سال ۱۴۰۰ فعالیت خودرا بصورت رسمی شروع می کند.
این مرکز با هدف پشتیبانی از اکوسیستم کارآفرینی، تسهیل پروسه تجاری سازی ایده های دانش بنیان، ایجاد اشتغال و توانمندسازی دانشجویان مسلمان در اقتصاد دانش بنیان تأسیس شده است و امکان برقراری ارتباطات گسترده با مراکز آموزشی و پژوهشی جهان اسلام و جذب دانشجویان مستعد و توانمند مسلمان در سراسر جهان را دارد.
مرکز نوآوری بین المللی یاس تلاش دارد با جذب، سازماندهی، مدیریت و هم افزایی شتاب دهنده ها، استارت آپ ها، شرکت های فناور و دانش بنیان فعال در زمینه های ماموریتی دانشگاه دوده (ع) نقشی کلیدی در توانمندسازی و توسعه فرهنگی و اقتصادی مسلمانان جهان داشته باشد.
این مرکز نوآوری امکان حضور دانشجویان خارجی را در شرکت های دانش بنیان و استارت اپ ها فراهم می آورد. این دانشجویان بعد از تحصیل و کسب مهارت در مرکز نوآوری یاس می توانند مقدمات توسعه صادرات محصولات دانش بنیان و استقرار شعب شرکت های دانش بنیان و استارت اپی در کشورهای خودرا ایجاد کنند.


منبع:

1400/04/17
13:02:44
0.0 / 5
688
این مطلب آزینیک را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط آزینیک
نظرات خوانندگان آزینیک در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
آزینیک