ساخت محصولات سرمایشی با كیفیت توسط دانش بنیان ها

ساخت محصولات سرمایشی با كیفیت توسط دانش بنیان ها

شرکتهای دانش بنیان محصولات سرمایشی با کیفیت و دارای قیمت منطقی ایران ساخت را روانه بازار کردند.به گزارش آزینیک به نقل از معاونت علمی و فناوری، مهدی خیرالدین مدیرعامل یک شرکت دانش بنیان اظهار داشت: کشور ما با خشکسالی مواجه می باشد و بر مبنای داده های دانشمندان، دمای زمین هم روز به روز درحال بیشتر شدن است. بنابراین فناوری های سرمایشی، اهمیت بیشتری پیدا کرده اند.
وی افزود: بنابراین باید محصولاتی تولید کرد که تولید و خرید آنها برای مردم صرفه اقتصادی داشته باشد. اگر محصولی بسیار پیچیده را بومی سازی نماییم و قیمت آن نجومی باشد، بدون شک آن محصول بازار مناسبی پیدا نمی نماید.
مدیر این شرکت دانش بنیان با اشاره به اینکه بعد از فارغ التحصیلی از دانشگاه شرکتی در حوزه سیستم های سرمایشی و گرمایشی تاسیس کرده است، اظهار داشت: در همین راستا کولرهای دو مرحله ای اکسترا را وارد بازار کردیم.
وی افزود: در این کولرها، فرآیند دو مرحله ای سبب می شود تا انرژی کمتری مصرف شود. این کولرها را میتوان به سادگی جایگزین کولرهای آبی معمولی در پشت بام یا تراس منازل کرد.
خیرالدین افزود: کولرهای دومرحله ای جدید ۳۵ درصد آب کمتر و ۴۳ درصد انرژی کمتری مصرف می کنند. سعی کردیم تا فرآیند تعویض و تعمیر آن برای تعمیرکاران هم آسان باشد تا بهتر در بازار جا بیفتد.
وی اضافه کرد: به علت کیفیت خوب و بازدهی بالا، بازار و مصرف کننده هم استقبال قابل توجهی از این محصول داشت. قیمت آن هم از کولرهای سلولزی کمتر است و این مورد هم در تحریک بازار موثر خواهد بود.
به گفته مدیر این شرکت دانش بنیان، حالا در این شرکت درحال کار روی محصولات جدیدتری مانند هواساز خانگی هستند که همزمان با هم گرمایش و سرمایش دارد و امید است این محصول هم با استقبال خوب مصرف کننده مواجه شود.


منبع:

1400/04/13
12:12:12
0.0 / 5
671
این مطلب آزینیک را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط آزینیک
نظرات خوانندگان آزینیک در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
آزینیک