رویداد فناورانه حوزه معدن

رویداد فناورانه حوزه معدن

به گزارش آزینیک سومین جشنواره ایده های ارزش آفرین معدن و صنایع معدنی میزبان ایده های نوآورانه و فناوری های حوزه لیزر، فوتونیک، مواد پیشرفته و ساخت برگزار می گردد.به گزارش آزینیک به نقل از معاونت علمی و فناوری، ستاد توسعه فناوری های لیزر، فوتونیک، مواد پیشرفته و ساخت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری رویدادی برای به کارگیری نوآوری ها در حوزه معدن فراهم نموده است.
در این راستا، سومین جشنواره ایده های ارزش آفرین معدن و صنایع معدنی میزبان ایده های نوآورانه و فناوری های حوزه لیزر، فوتونیک، مواد پیشرفته و ساخت برگزار می گردد.
رفع نیازهای فناورانه صنایع معدنی با فناوری های بومی
این جشنواره امسال میزبان صدها ایده نوآورانه در حوزه فناوری و بخش های مختلف مورد حمایت معاونت علمی و فناوری است.
فناوری های پیشرفته معدنی همچون هوش مصنوعی، داده های کلان و شبیه سازی سه بعدی، اینترنت اشیا و حقیقت مجازی، بخشی از اولویت های فناورانه اینوماین ۳ است.
علاوه بر ستاد توسعه فناوری های فوتونیک، لیزر، مواد پیشرفته و ساخت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مرکز نوآوری یونیدرو، دانشگاه تهران، سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران صندوق نوآوری و شکوفایی، شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران و شرکتهای صنعتی فعال در حوزه معادن و صنایع معدنی در این جشنواره مشارکت دارند.
در سومین دوره این رویداد سعی شده است ضمن ایجاد استقبال گسترده فعالان زیست بوم نوآوری و فناوری معدن، نقش تخصصی هریک از بخش های این زنجیره به صورت تخصصی تعریف شده و تمامی بخش های زنجیره فناوری معدن را زیر یک سقف گرد هم بیایند.
این جشنواره مانند جشنواره پیشین شامل بخش مسابقه ایده، نمایشگاه توانمندی شرکتهای دانش بنیان و عرضه نیازهای فناورانه سازمان ها و شرکتهای بزرگ صنعتی خواهد بود.
ایده پردازان و صاحبان نظران می توانند تا ۱۵تیرماه سالجاری، ایده ها و چالش های خویش را به مرکز نوآوری یونیدرو ارسال نمایند.

1400/04/06
11:14:09
0.0 / 5
797
این مطلب آزینیک را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط آزینیک
نظرات خوانندگان آزینیک در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
آزینیک