ارائه بیشتر از ۵۰۰ درخواست جدید برای عضویت در شبكه آزمایشگاهی

ارائه بیشتر از ۵۰۰ درخواست جدید برای عضویت در شبكه آزمایشگاهی

به گزارش آزینیک شبکه آزمایشگاهی فناوری راهبردی اعلام نمود سال جاری بیشتر از ۵۰۰ درخواست جدید برای عضویت در شبکه آزمایشگاهی عرضه شده است.به گزارش آزینیک به نقل از معاونت علمی و فناوری، از آغاز سال ۹۹ تابحال بیشتر از ۵۰۰ درخواست جدید عضویت آزمایشگاه ها در شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری عرضه شده است.
گسترش پوشش شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از نظر موضوعی و جغرافیایی با پذیرش اعضای جدید یکی از اهدافی است که در شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محقق شده است.
انتشار اطلاعات بیشتر از ۴۰۰ مجموعه آزمایشگاهی جدید از آغاز سال ۹۹ تا کنون در پایگاه اینترنتی شبکه و عضویت حدود یک هزار مجموعه آزمایشگاهی در ۱۲۰ شهر از ۳۱ استان کشور هم به تحقق این مورد کمک کرده است.
مراکز آزمایشگاهی مستقر در سرتاسر کشور (به غیر از آزمایشگاه های طبی و بالینی)، بدون محدودیت نوع سازمان خود می توانند برای عضویت در شبکه اقدام نمایند. شرط اصلی پذیرش یک مرکز آزمایشگاهی در شبکه، ارائه خدمات به عموم مشتریان است.
اگر آزمایشگاه نسبت به مشتریان به صورت انتخابی عمل نکند، میزان و چگونگی ارائه خدمات آن بررسی می‎شود و در صورت دارا بودن شرایط و امضای تفاهمنامه همکاری، عضو آزمایشی شبکه خواهد شد. طی دوره عضویت آزمایشی، آزمایشگاه نسبت به ثبت اطلاعات در شبکه اقدام می‎کند و با قوانین و دستورالعمل های شبکه آشنا خواهد شد.
در انتهای دوره آزمایشی، گزارش عملکرد آزمایشگاه ارزیابی می شود و در صورت کسب حداقل امتیاز لازم، عضویت آزمایشگاه در شبکه به صورت فعال خواهد شد. تمدید این عضویت به عملکرد آزمایشگاه در شبکه وابسته است که بر مبنای ارزیابی سالانه سنجیده می شود.


منبع:

1400/04/01
11:07:53
0.0 / 5
540
تگهای خبر: اینترنت , خدمات , فناوری
این مطلب آزینیک را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط آزینیک
نظرات خوانندگان آزینیک در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
آزینیک