وزیر علوم در پیامی تاكید كرد؛

انتقال دانش و فناوری حوزه لجستیك از دانشگاه ها به حوزه های تجاری

انتقال دانش و فناوری حوزه لجستیك از دانشگاه ها به حوزه های تجاری

به گزارش آزینیک وزیر علوم اظهار داشت: دانشگاه ها و مراکز پژوهشی کشور تلاش بسیاری کرده اند تا دانش و فناوری حوزه لجستیک و زنجیره تامین در خدمت حوزه های تجاری قرار گیرد.به گزارش آزینیک به نقل از دانشگاه صنعتی امیرکبیر، منصور غلامی در پیامی به دومین دوره جایزه ملی لجستیک و زنجیره تامین اظهار داشت: حوزه لجستیک و زنجیره تامین بعنوان یکی از بسترهای موفقیت ساز در دنیا رشد پیدا کرده است.
وی اضافه کرد: امروزه رقابت شرکتها و بنگاه های تجاری تنها برمبنای معیارهای کیفی صورت نمی گیرد، بلکه زنجیره تامین هم یکی از عوامل و شاخصهای موثر آنست.
وزیر علوم اشاره کرد: در زمینه علم و فناوری تلاش زیادی صورت گرفته که با ایجاد تخصص در زمینه لجستیک و زنجیره تامین فناوری و دانش مرتبط در خدمت حوزه های تجاری قرار گیرد.
غلامی اشاره کرد: دانشگاه ها و مراکز علمی به لحاظ تحقیقات و تربیت نیروی انسانی می توانند در زمینه لجستیک و زنجیره تامین نقش داشته باشند.
وی عنوان کرد: متخصصان و دست اندرکاران در رابطه با حوزه لجستیک و زنجیره تامین باید تلاش کنند تا ارزش های نهفته این حوزه در سازمان های مختلف نهادینه شود.
وزیر علوم اظهار داشت: وزارت علوم آمادگی دارد که تعامل خودرا با نهادهای سیاستگذاری بوسیله جایزه ملی لجستیک و زنجیره تامین ادامه دهد و از این طریق مشوق استعدادهای جوان و خلاق این حوزه باشد.


منبع:

1400/03/14
15:29:21
0.0 / 5
828
تگهای خبر: تجاری , دانشگاه , صنعت , فناوری
این مطلب آزینیک را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط آزینیک
نظرات خوانندگان آزینیک در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
آزینیک