ستاری:

بخش خصوصی در عرصه محتوای دیجیتال از حوزه دولتی موفق تر بوده است

بخش خصوصی در عرصه محتوای دیجیتال از حوزه دولتی موفق تر بوده است

به گزارش آزینیک ایرنا- معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری اظهار داشت: بخش خصوصی در عرصه نوآوری محتوای دیجیتال خویش را موفق تر از بخش دولتی نشان داده است.


سورنا ستاری روز سه شنبه در حاشیه مراسم افتتاح خانه خلاق و نوآوری محتوای دیجیتال در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، این مرکز را بسیار زیبا و مفید دانسته و از آماده سازی آن قدردانی کرد و اضافه کرد: خانه خلاق و نوآوری محتوای دیجیتال مشهد توسط بخش خصوصی در مدت حدود پنج ماهه، آن هم با سرمایه گذاری اندک افتتاح شد و حال آنکه مرکز مشابهی هم در چارچوب بخش دولتی در این حوزه داشته ایم که علاوه بر سرمایه گذاری بالا، زمان زیادی جهت راه اندازی و تجهیز آن صرف شده بود.
معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری اظهار نمود: این مرکز علاوه بر این، زمینه کارآفرینی و اشتغال جوانان و افراد دارای توانمندی و تخصص را هم فراهم می آورد و این نقطه قوت آن است.
وی ضمن اشاره به لزوم پشتیبانی از بخش خصوصی برای فعالیت در بخش های مختلف، اضافه کرد: اقتصاد دانش بنیان ماحصل نگاه ویژه مقام معظم رهبری به جوانان است و با عنایت به ظرفیت و استعداد موجود در این حوزه در کشور، باید با قوت حرکت در این راه را ادامه دهیم.
خانه خلاق و نوآوری محتوای دیجیتال مشهد در زمینی به مساحت ۲ هزار و ۵۰۰ مترمریع به راه افتاده است. ۲۵۰ تیم استارتاپی در این مکان در چارچوب هشت استودیوی صوتی و تصویری در زمینه های پویانمایی، بازی ویدئو پادکست، گرافیک و محتوای متنی فعالیت می نمایند.
معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری در مسافرت یک روزه خود به مشهد بازدید از کارخانه نوآوری شهرداری مشهد، دیدار با تولیت آستان قدس رضوی، بازدید از پژوهشکده بوعلی مشهد و زیارت حرم رضوی را در برنامه دارد.منبع:

1400/03/13
11:36:24
0.0 / 5
936
این مطلب آزینیک را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط آزینیک
نظرات خوانندگان آزینیک در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
آزینیک