رفع چالش پول نقد برای ۱۰ هزار توریست خارجی توسط یك شركت خلاق

رفع چالش پول نقد برای ۱۰ هزار توریست خارجی توسط یك شركت خلاق

آزینیک: توریستهای خارجی قادر به دریافت کارت بانکی در ایران نیستند اما یک شرکت خلاق با حل این چالش توانست برای بیش از 10 هزار توریست کارت بانکی ویژه صادر کند.


حسین سرای لو مدیرعامل این شرکت فعال در حوزه کسب و کارهای نوین اظهار داشت: توریستهای خارجی قادر نبودند بصورت مستقل از بانکهای ایرانی کارت بانکی دریافت نمایند چون امکان اتصال حساب از ایران به کشور مبدا گردشگران وجود نداشت اما ما با ایجاد زیرساخت های لازم و با توافق یکی از بانکهای ایرانی، برای توریستهای خارجی کارت بانکی فراهم کردیم.
وی اضافه کرد: خوشبختانه موفق شدیم در یک بازه زمانی سه ساله برای بیش از ۱۰ هزار توریست خارجی کارت بانکی ویژه آنها را صادر نماییم.
سرای لو گفت: خدمات دیگری نیز برای توریستهای خارجی، ایجاد کردیم. برای نمونه توریست خارجی می توانست از کشور خودش بلیط قطار، هواپیما و اتوبوس، در ایران بگیرد و هتل رزرو کند.
وی بیان کرد: با شیوع کرونا، روند ورود توریست بین المللی به کشور، کاهش یافته است، طبیعتاً کسب وکار ما نیز از لطمه همه گیری کرونا بی نصیب نماند.
بر اساس اعلام روز یکشنبه ایرنا از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، این فعال حوزه کسب و کارهای نوین همین طور اظهار داشت: همه سایت و شبکه های اجتماعی ما هنوز هم با تراکم بازدید کننده خارجی روبه رو است و این نشانگر علاقه مردم دیگر کشورها به بازدید از ایران است.منبع:

1400/03/04
09:56:29
0.0 / 5
553
تگهای خبر: خدمات , سایت , فناوری
این مطلب آزینیک را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط آزینیک
نظرات خوانندگان آزینیک در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
آزینیک