با حضور معاون رییس جمهوری؛

طرح توسعه آزمایشگاه مركزی دانشگاه اصفهان

طرح توسعه آزمایشگاه مركزی دانشگاه اصفهان

به گزارش آزینیک طرح توسعه آزمایشگاه مرکزی دانشگاه اصفهان روز شنبه با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری راه اندازی شد.


به گزارش آزینیک به نقل از ایرنا، طرح توسعه و گسترش آزمایشگاه مرکزی دانشگاه اصفهان با اعتبار ۳۵ میلیارد ریال در ۶۰۰ متر مربع زیربنا شامل ۶ آزمایشگاه جامع و دفاتر کارشناسان و ریاست در مدت ۶ ماه ایجاد و امروز بهره برداری از آن شروع شد.
رییس آزمایشگاه مرکزی دانشگاه اصفهان درباره این طرح اظهار داشت: اجرای طرح توسعه این آزمایشگاه با عنایت به رشد تجهیزات و وسایل این مرکز ضروری بود.
محمد علی اسداللهی در گفت و گو با ایرنا اضافه کرد: در طرح توسعه آزمایشگاه مرکزی دانشگاه اصفهان از دستگاههای پیشرفته ای مانند ایکس پی اس (طیف سنجی نوری اشعه ایکس) و نرم افزارهای ارائه خدمات و خرید تجهیزات آزمایشگاهی بهره گرفته می شود.
وی ضمن اشاره به ضرورت همکاری با بخش خصوصی و استفاده از ظرفیت های آن در توسعه امور آزمایشگاهی و راه اندازی دستگاههای جدید، اضافه کرد: آزمایشگاه مرکزی دانشگاه اصفهان انواع خدمات آزمایشگاهی را به دانشگاهیان، شرکتهای دانش بنیان و بخش خصوصی و صنعت عرضه می کند.
سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری روز شنبه در مسافرت به اصفهان از برخی از شرکتهای مستقر در شهرک صنعتی جی بازدید و طرح توسعه آزمایشگاه مرکزی دانشگاه اصفهان را افتتاح نمود.
بازدید از دانشکده علوم تربیتی و روان شناسی و افتتاح مرکز اسنواتک در ناحیه نوآوری دانشگاه اصفهان و بازدید از شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان دیگر برنامه های سفر سورنا ستاری به اصفهان است.
دانشگاه اصفهان با حدود ۱۵ هزار دانشجو و ۶۶۰ عضو هیات علمی یکی از دانشگاه های برتر کشور است.


1400/03/03
10:14:21
0.0 / 5
465
این مطلب آزینیک را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط آزینیک
نظرات خوانندگان آزینیک در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
آزینیک