پاویون زنان كارآفرین شركتهای دانش بنیان در اینوتكس برپا شد

پاویون زنان كارآفرین شركتهای دانش بنیان در اینوتكس برپا شد

آزینیک: پاویون زنان پیشگام کارآفرین در نمایشگاه اینوتکس در امتداد به اشتراک گذاری تجارب و رفع مشکلات کسب و کارهای زنان در جامعه و نقش آفرینی آنها در اقتصاد کشور مستقر شده است.به گزارش آزینیک به نقل از معاونت علمی و فناوری، در نمایشگاه اینوتکس امسال، بانوان پیشگام کارآفرین نحوه گذر از چالش های موجود بر سر راه توسعه کسب وکارهای خودرا ارائه می کنند.
این نمایشگاه در سال ۱۴۰۰ میزبان بانوان کارآفرین و موفقی است که توانسته اند از میان چالش های موجود در دنیای مردانه کسب وکارها به سلامت عبور کنند و اشتغالی پایدار داشته باشند.
پاویون زنان پیشگام کارآفرین سقفی برای گرد هم جمع شدن و نمایش دستاوردهای ۳۰ بانوی توانمند کارآفرینی است که می خواهند تجربیات خودرا با دیگر بانوانی که در ابتدای راه هستند و می خواهند در این راه گام بردارند. در این رویداد فرصتی فراهم شده تا توانمندی بانوان پیشگام کارآفرین ارائه شود و سطح مشارکت اقتصادی زنان در جامعه ارتقا یابد.
پاویون زنان پیشگام کارآفرین ۲۸ تا ۳۱ اردیبهشت ماه در نمایشگاه اینوتکس برپا است. در این ۴ روز، ۳۰ بانوی موفق که بعنوان مدیران عامل شرکت های دانش بنیان و خلاق فعالیت می نمایند به علاقه مندان خدمات مشاوره ای ارائه خواهند کرد.
برپایی این پاویون، منجر به افزایش تعاملات موثر میان زنان موفق کارآفرین با سایر فعالان زیست بوم نوآوری و فناوری می شود و تصویری درست از بانوان موفق را به نمایش می گذارد.
حضور زنان موفق کارآفرین از شرکت های دانش بنیان، صنایع خلاق، شتابدهنده ها و مراکز نوآوری در این پاویون و همین طور برگزاری نشست های گوناگون برای ارائه تجربیات، می تواند گامی در امتداد ارتقای وضعیت زنان در زیست بوم نوآوری و فناوری باشد.
بازدیدکنندگان، علاقمند و همین طور شرکت های حاضر در نمایشگاه می توانند با حضور در پاویون زنان پیشگام کارآفرین از تجربیات زنان موفق کارآفرین در زمینه چگونگی عبور از چالش ها و همین طور کسب موفقیت در تولید محصولات دانش بنیان و یا خدماتی با ایده های نو بهره گیرند. این پاویون روز گذشته همزمان با شروع به کار نمایشگاه اینوتکس میزبان سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور شد. معاون علمی بعد از افتتاح این پاویون در جمع بانوان موفق حضور یافت و با آنها گفتگو نمود تا از نزدیک با دستاوردها و چالش های موجود بر سر راه توسعه کسب وکار بانوان آشنا شود. سیده فاطمه حسینی مشاور معاون علم و فناوری نیز در این بازدید به تشریح اهداف و برنامه های پاویون پرداخت و ارائه نمونه های موفق زنان در فضای اینوتکس به مخاطبان این نمایشگاه را گامی در امتداد هدف ارتقای مشارکت اقتصادی زنان دانست.


منبع:

1400/02/30
12:54:59
0.0 / 5
931
این مطلب آزینیک را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط آزینیک
نظرات خوانندگان آزینیک در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
آزینیک