نمایشگاه اینوتكس ۲۰۲۱ هفته آتی

نمایشگاه اینوتكس ۲۰۲۱ هفته آتی

آزینیک: نمایشگاه اینوتکس 2021با بخش های مختلف در امتداد گردآوری و عرضه نوآوری با حضور سرمایه گذاران و استارت آپ ها از 28 تا 31 اردیبهشت ماه انجام می شود.به گزارش آزینیک به نقل از پارک فناوری پردیس، دهمین دوره نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری (INOTEX ۲۰۲۱) با رویدادها و بخش های جانبی متنوعی از تاریخ ۲۸ لغایت ۳۱ اردیبهشت ماه جاری در فضایی باز واقع در پارک فناوری پردیس و با رعایت پروتکلهای بهداشتی برگزار می شود.
در این دوره از نمایشگاه، بیش از ۳۰۰ استارت آپ، شرکت فناور و دانش بنیان، شتابدهنده و مرکز نوآوری، مرکز رشد و پارک فناوری و... به ارائه تازه ترین محصولات و خدمات فناورانه خود به بالای ۲۰.۰۰۰ نفر بازدید کننده حضوری و آنلاین خواهند پرداخت.
اینوتکس فقط یک نمایشگاه نیست؛ بلکه هر ساله بمنظور توسعه مشارکت و همکاریهای فناورانه، تشویق جوانان به کارآفرینی و نیز فرهنگ سازی سرمایه گذاری در حوزه های نوآورانه، رویدادها و بخش های جانبی مختلفی در کنار این نمایشگاه برگزار می گردد که پتانسیل محتوایی بسیار خوبی را برای عموم جامعه در بر دارد.
برخی از این بخش های جانبی و رویدادها به شرح زیر است؛
استیج عمومی اینوتکس؛
بیش از ۳۰ ساعت سخنرانی، پنل و گفتگو با موضوع فرهنگ سازی کارآفرینی و ایجاد امید و انگیزه در جوانان با معرفی نمونه های موفق در استیج عمومی اینوتکس برگزار می گردد.
استیج تخصصی اینوتکس (ایستگاه آینده)؛
بیش از ۳۰ ساعت محتوا شامل سخنرانی و پنل با موضوع بررسی مهم ترین روندهای نوآوری در دنیا شامل پنج حوزه کلان داده ها، ظهور NBIC، اینترنت اشیاء، رایانش ابری و هوش مصنوعی در این بخش خواهد بود.
اینوتکس پیچ؛
رقابت های استارت آپی که در ۶ استان مختلف کشور برگزار شده و فینال این رقابت ها همزمان با رویداد اینوتکس و در برخورد با سرمایه گذاران در بخش اینوتکس پیچ برگزار می گردد.
کافه سرمایه اینوتکس؛
مجموعه جلسات سرمایه گذاری بین استارت آپ ها و سرمایه گذاران در کافه سرمایه برگزار می گردد.
اینوجوان؛
برگزاری کارگاه های تفکر خلاق و حل مسئله برای نوجوانان همراه با بازی و سرگرمی در بخش اینوجوان است.
تجربه فناوری؛
امکان لمس و آشنایی نزدیک مردم با تازه ترین فناوری های تولید شده توسط شرکت های دانش بنیان و کار کردن با آنها در این بخش خواهد بود.
زمان افتتاحیه نمایشگاه اینوتکس سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ماه خواهد بود.منبع:

1400/02/23
10:13:27
0.0 / 5
1016
این مطلب آزینیک را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط آزینیک
نظرات خوانندگان آزینیک در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
آزینیک